Скважина Насос Вода Система автоматичного поливу -
її компоненти, їх функції та принцип роботи
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Системи автоматичного поливу

складаються із таких компонентів.

  – Блок управління автоматичною системою, або контроллер. Із його допомогою програмується робота усієї системи. Він керує періодичністю поливів, їх тривалістю, може встановлювати різні режими для різних зон (ділянок), взаємодіє із додатковими датчиками та враховує інформацію останніх для зміни режиму роботи системи. Є багато модифікацій.
  – Трубопроводи прокладаються зазвичай на глибині трохи більшій за штик лопати. Використовують труби із поліетилену чи інших пластмас, що витримують тиск у 5 – 10 ат та витримують дію слабких кислот та лугів. Розраховані на тривалість експлуатації близько 50 років.
  – Електромагнітні клапани автоматичної системи поливу перекривають воду (відсікають тиск). Центральна магістраль водопроводу завжди перебуває під тиском, щоб її можна було використати й для інших цілей. Отримавши сигнал від контроллера, електромагнітні клапани відкривають хід води до розпилювачів. Клапани виготовляються із неіржавіючих матеріалів, розраховані на ремонт та обслуговування.
  – Розпилювачі (розбризкувачі) призначені для розподілу води по ділянці поливу. Вони бувають роторні (рухомі) та віялоподібні (без рухомих частин). Різні модифікації розпилювачів розбризкують воду у вигляді струменів, крапель і аж до дрібного водяного пилу. Роторні розпилювачі утворюють один чи кілька струменів, що обертаються; призначення їх – поливати великі відкриті площі. Віялоподібні розбризкувачі утворюють багато струменів, що розходяться у різні боки віялом; використовуються вони для дощування обмеженої площі всередині насаджень.
    Розбризкувачі виконано із неіржавіючих металів та пластмас; провідні закордонні фірми пропонують моделі, що піднімають форсунку над землею при увімкненні тиску та ховаються в землю після відключення. Таким чином, їх не видно, коли вони не працюють.
  – Додаткові датчики та обладнання забезпечують оптимізацію роботи системи. Так, датчик дощу блокує увімкнення системи, якщо йде дощ, датчик вітру «відкладає» поливання «на потім», бо за сильного вітру ефективність роботи системи суттєво зменшується. Розробники систем пропонують також датчики вологості ґрунту, та навіть і багатофункціональні міні-метеостанції.
  – Водяні гідранти розташовують на магістралі для того, щоб мати можливість вручну поливати окремі дерева, мити доріжки тощо.

Орієнтовна вартість таких систем «під ключ» складає 3 тис. гривень за 1 сотку площі.
Дивіться також:

•  Басейни
•  Ставки
•  Водоспади
•  Фонтани
•  Ручний полив
•  Системи крапельного зрошення


Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.