Скважина Насос Вода
(044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6
Різні побутові свердловини на воду.
Їх ціни, типи та параметри
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Ціни

Найпоширеніша конструкція свердловини - "Садовий будинок (дача)" - обійдеться Замовнику в 320-365 грн. за 1 погонний метр.

Можлива різниця в ціні зумовлена тим, що на неї впливає багато чинників (частину з них наведено нижче у цій статті). Кожен Замовник має свої побажання, залежні від його обставин, і лише він може сказати, чи прийнятні для нього ті чи інші пропозиції, що могли б зменшити кінцеву ціну свердловини. Телефоном роз’яснювати взаємозв’язок різних аспектів буріння на воду досить довго та важко. На практиці узгодити всі деталі майбутньої роботи та її остаточну ціну найзручніше під час переговорів; для цього ми й запрошуємо Вас до нашого офісу.

Про орієнтовні ціни ("від і до") описаних нижче найпопулярніших конструкцій побутових свердловин на воду із сертифікованих труб та фільтрів Ви можете дізнатись у менеджерів компанії, зателефонувавши за наведеними на сторінках сайту номерами.

"Садовий будинок (дача)". Свердловина однотрубної конструкції для піщаних водоносів із установленням обсадної колони із нПВХ діаметром 113 або, частіше, 125 мм. Фільтр підвищеної шпаруватості (пропускної здатності), довжиною 3 м, обсипка фільтрової зони каліброваним гравієм. Труби сертифіковані, різьбового з’єднання, для питної води. Свердловина під поверхневу відцентрову або заглибну 3-4-дюймову помпу (насос). Гарантія на свердловину - до 5 років.

"Заміський будинок". Свердловина одно- або двотрубної конструкції. У останньому випадку перша (обсадна) колона - труба ПВХ діаметром 200 мм розтрубного з’єднання із цементацією; друга (фільтрово-експлуатаційна) колона - труба нПВХ діаметром 125 мм, сертифікована для питної води, різьбового з’єднання. Фільтр підвищеної шпаруватості (пропускної здатності) завдовжки 3 м. Під заглибну 3–4-дюймову помпу. Гарантія на свердловину - до 5 років.

“Маєток”. Свердловина двотрубної конструкції: перша (обсадна) колона - труба сталева діаметром 159 – 168 мм різьбового з’єднання із цементацією; друга (фільтрово-експлуатаційна) колона - труба нПВХ діаметром 125 мм, сертифікована для питної води, різьбового з’єднання, із фільтровою частиною діаметром 110 - 125 мм та довжиною 5 м. Під заглибну 3–4-дюймову помпу. Гарантія на свердловину - від 5 до 10 років.

Також принагідно зазначимо, що ми буримо і свердловини під теплові насоси.

Гарантійні зобов’язання дійсні за умови облаштування або шеф-монтажу свердловини нашими спеціалістами.


Із чого складається вартість свердловини на воду

Найчастіше стосовно буріння свердловин на воду вживають синтетичну цінову характеристику - вартість погонного метра свердловини. Вона включає у себе:
  – підготовчі земляні роботи;
  – проїзд бурової техніки до місця буріння (у ціну включено пробіг від бази до об’єкту в межах 30 км);
  – власне буріння свердловини на воду;
  – монтажні роботи, обсадку свердловини трубами та її гідроізоляцію;
  – вартість обсадних труб та інших використаних матеріалів;
  – прокачування свердловини до візуально чистої води нашою помпою із використанням електроенергії Замовника;
  – видачу Замовнику паспорта свердловини.

Такі поняття як "вартість свердловини взагалі" або "середня ціна свердловини" не мають сенсу. Певну вартість має лише конкретна свердловина в залежності від своїх конкретних характеристик.

Отримайте кваліфіковану консультацію щодо вибору типу свердловини для облаштування системи водопостачання Вашого будинку.


А тепер з’ясуємо, що означають деякі назви, котрі мають стосунок до свердловин на воду.

В залежності від глибини динамічного рівня води розрізняють:
  – мілку свердловину (динамічний рівень води в якій знаходиться на глибині до 8 метрів) під поверхневий або ручний (механічний) насос;
  – глибоку свердловину (динамічний рівень води у ній є глибшим за 8 метрів) під занурюваний насос.

Звертаємо увагу читачів на те, що зниження рівня води при відкачуванні зі свердловини (тобто, різниця між статичним та динамічним рівнем) тим більше, чим потужнішим є відкачування. Тому можливий випадок, що одна й та ж сама свердловина в залежності від її дебіту може бути як мілкою, так і глибокою. Наприклад, якщо поставити поверхневий насос із продуктивністю 1 кубічний метр на годину, динамічний рівень води (точніше, рівень депресійної воронки) зупиниться на позначці -7 метрів (свердловина мілка); якщо ж власник вимагає дебіту 4 кубометри на годину (і свердловина може такий дебіт забезпечити), динамічний рівень знизиться, скажімо, до -10 метрів, і для такого випадку потрібен буде вже не поверхневий насос, а занурюваний (свердловина глибока).
У свердловині завглибшки 50 метрів динамічний рівень води може знаходитися на -5 метрах, а в 20-метровій - на глибині 15 метрів. Тому загальна глибина свердловини також не визначає, мілка вона чи глибока в плані вибору потрібного типу насоса (поверхневого чи занурюваного).

В залежності від гідравлічних властивостей водоносного шару розрізняють свердловини:
  – ненапірні, у яких вільна поверхня підземних вод не піднімається вище відмітки водоносного горизонту;
  – напірні, в яких рівень підземних вод піднімається вище відмітки водоносного горизонту, але не сягає устя свердловини;
  – фонтануючі (артезіанські), в яких рівень підземних вод піднімається вище відмітки устя свердловини (рівня землі).

Непрофесіонали (і найперше - чиновники та журналісти) у термін "артезіанська свердловина" вкладають дуже різноманітний та розпливчастий зміст - і велику глибину, і хорошу якість води, і приналежність до бюветного комплексу, і багато інших чинників. Усе це насправді не має жодного стосунку до вищого за устя свердловини статичного рівня її вод, як це зазначено вище. А винахід рекламістів - "бутильована натуральна артезіанська вода" - просто беззмістовний набір слів.

Свердловини на воду можуть бути пробурені на перший водоносний горизонт (ґрунтові води) або на другий (третій, і т. д.) водоносний горизонт (використовувати міжпластові води). Останні мають ту відмінність, що їх конструкція має забезпечити ізоляцію експлуатованого водоносу від вод, що залягають вище (як правило, забруднених). Тому свердловини на міжпластові води мають більш складну - дво- чи багатотрубну - конструкцію.
Дивіться також:

•  Свердловини на воду абісінського типу («свисток»)
•  Свердловини на воду побутові (для дачі, заміського будинку, маєтку)
•  Свердловини на воду промислові

•  Повернутися до розділу Свердловини


Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.