Скважина Насос Вода Новини про буріння на воду,
технології очищення води та водопостачання Києва та області
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
75% очисних споруд в Україні не забезпечують очищення води

8 вересня 2010 р.

Президент асоціації Питна вода України Володимир Скупченко заявив, що 75% очисних споруд та каналізацій України не забезпечують очистку стічних вод відповідно до норм через застарілі технології.

"75% очисних споруд та каналізацій сьогодні вже застаріли технологічно та не можуть забезпечити очищення стічних вод згідно із нормативами, що є необхідним для скидання у джерела питного водопостачання", - сказав він.

За словами Скупченка, майже в усіх українських водогонах, котрі дають воду з поверхневих джерел водопостачання, вода не відповідає декотрим фізико-хімічним показникам. "Системи, що були збудовані, сьогодні не в змозі очистити ту воду, котра є у джерелах питного водопостачання", - зазначив він.

У свою чергу заступник начальника технологічного відділу департаменту експлуатації водопровідного господарства ВАТ Київводоканал Вікторія Гармаш, кажучи про якість питної води в Києві, заявила: "Вона відрізняється, але в усіх районах Києва вода якісна. Вона відповідає вимогам чинного стандарту".

Також вона зазначила, що все ж вода не відповідає декотрим фізико-хімічним нормам, оскільки новий державний стандарт питної води України встановлює більш жорсткі вимоги до її якості, ніж стандарт 1982 року, котрий діяв в Україні раніше. "Якість води у ріках Дніпро та Десна змінилась не в кращий бік, а норми стали більш жорсткими", - сказала Гармаш.

За словами Скупченка, необхідно змінювати нормативно-правову базу стосовно питного водопостачання та водогонів, провести в Україні реконструкцію очисних споруд. "Без виділення необхідних засобів, без реконструкції водопровідних станцій міста Києва… казати про можливість подавати киянам якісну питну воду не можна", - додала Гармаш.

Раніше головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко заявив, що водопровідну воду треба пропустити через фільтр чи прокип’ятити, оскільки її чистоту зараз неможливо гарантувати.


Джерело - http://censor.net.ua/go/offer--ResourceID--170762


Повернутися до розділу Тематичні новини
Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.