Скважина Насос Вода Новини про буріння на воду,
технології очищення води та водопостачання Києва та області
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
"Київводоканал" ліквідував "дустовий" запах питної води в столиці

3 серпня 2011 р.

"Київводоканал" здійснив заходи для усунення неприємного запаху питної води в кількох районах міста. Про це УНН повідомили в прес-службі "Київводоканалу".

"Результати проведених мікробіологічних та хімічних аналізів води показали, що за основними параметрами вода відповідає вимогам санітарного законодавства.

Беручи до уваги цвітіння водойм, причиною з’яви запаху в воді може бути продукт життєдіяльності синьо-зелених водоростей - геосмін", - сказано у повідомленні прес-служби "Київводоканалу".

У повідомленні також зазначено, що геосмін - це група речовин біологічного походження. Ці речовини нешкідливі для здоров’я та наявні у природних продуктах харчування досить часто. Геосмін може надавати воді з водогону запахи, котрі характеризують як "затхлий", "землистий", "болотяний", "трав’яний", "пліснявий", а в поєднанні з різними одорантами (хлором) надає "дустовий" відтінок запаху.

Лікарі-гігієністи, вивчаючи ці з’єднання, віднесли їх до малотоксичних. Це підтвердила Державна установа "Інститут гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва" Академії медичних наук України. Гранично допустима концентрація цих з’єднань не визначалась.

Щоб запобігти з’яві названих запахів у воді, Київводоканал посилив режим коагуляції (збільшення дози реагентів), контроль за знезараженням води та запровадив додатково на кінцевій стадии очищення озон для дезодорації - усунення запаху питної води.

Крім того, здійснюється комплекс санітарно-технічних заходів для промивання вуличних водогінних мереж за вказаними адресами.

Зараз ситуацію стабілізовано, і станом на 15:00 3 серпня скарг стосовно "дустового" запаху води більше не надходило.

Нагадаємо, з 26 липня 2011 року до ВАТ "АК "Київводоканал"" почали надходити скарги від споживачів Святошинського, Подільського та Шевченківського районів на "дустовий" запах питної води. Фахівці "Київводоканалу" негайно почали з’ясовувати причини з’яви у воді сторонніх запахів.


Джерело - http://www.unn.com.ua/ru/news/03-08-2011/433508/


Повернутися до розділу Тематичні новини
Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.