Скважина Насос Вода Новини про буріння на воду,
технології очищення води та водопостачання Києва та області
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
КМДА: У Києві необхідно підняти вартість води до 5 грн за кубометр і скоротити її споживання

22 березня 2011 р.

Найближчим часом у Києві мають бути "масово" встановлені лічильники на воду, скоротитися її споживання удвічі, а вартість води повинна піднятися з 3 грн 15 коп до 5 грн за кубометр на місяць. Про це на сьогоднішньому засіданні круглого столу "Скільки коштує вода?" заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми говоримо про те, що норма споживання на одного мешканця у нас з вами 300 літрів води, якщо брати холодну і гарячу воду на добу. Ми ж не можемо стільки використовувати води, але коли ми дивимося споживання в цілому по місту... виходить що дійсно виходить 300 літрів води. Це говорить про те, що в ці 300 літрів входить не тільки те, що ми беремо, а входять ще й втрати, які йдуть по шляху - витоку з водопровідних систем, з будинків, а найбільше в квартирах. І тому курс КМДА взято на те, щоб масово, всюди були встановлені лічильники на всіх переходах. Ми повинні забезпечити повний облік води на всіх ", - зазначив О.Мазурчак.

Він також підкреслив, що з того 1 млн кубометрів на добу, який споживає Київ, 800 тис. кубометрів води споживає населення Києва, і 200 тис. - інші споживачі. "Якщо ми нічого не робимо з вами, залишаємо попередній тариф, постійно зростає електроенергія, зростає заробітна плата, складові ростуть, збитки збільшуються... Ясно, що все більш занепадають наші мережі, ми приходимо до гіршої якості і до занепаду комунального підприємства", - зазначив О Мазурчак і додав: "Якщо ми починаємо просто піднімати тарифи, перекладаючи це на людей, це люди не мають можливості в достатній мірі, тому що зростають їх заробітні плати і доходи меншими темпами, ніж зростає та ж електроенергія і ресурси, на людей перекласти це не можна. Який є варіант виходячи з цієї ситуації? Ми говоримо, що 300 літрів води, якщо ця норма, яка сьогодні є, ... тобто вода виливається, але використовується вона за призначенням? Якщо ми будемо використовувати за ціною 3 грн 15 коп 300 літрів на людину в місяць, то це буде виходити на місяць 28 грн 35 коп, якщо ми говоримо, що 3 грн буде кубометр, то ми будемо при витратах 300 літрів платити 45 грн на місяць. Але нам з вами фізіологічно 300 літрів не треба, тому треба поставити лічильник і використати 100 літрів, що є... нормою споживання води на людину і тоді ви будете платити 15 грн при ціні 5 грн за кубічний метр води і водовідведення. Тому можна при цьому, збільшивши тариф, досягти собівартості, а платити в 3 рази менше за рахунок споживання води".

За словами О.Мазурчака, слідуючи цьому курсу, "нам вдасться через 2-3 роки вийти на такий рівень, то тарифи в... Києві будуть об'єктивно в півтора рази менше, ніж у принципі по всій Україні і далі як би не йшло зростання (цін ) енергоносіїв, наша крива зростання тарифів буде йти набагато повільніше".


Джерело - http://www.rbc.ua/ukr/newsline/show/kgga-v-kieve-neobhodimo-podnyat-stoimost-vody-do-5-grn-22032011151600/


Повернутися до розділу Тематичні новини
Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.