Скважина Насос Вода Новини про буріння на воду,
технології очищення води та водопостачання Києва та області
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Українську питну воду визнали найгіршою у Європі

27 червня 2012 р.

Британські дослідники назвали Київ найбруднішою столицею Європи. Головними проблемами міста вони визначили звалища і загазоване повітря, але найбільшою бідою - воду.

"Київводоканал" очищає воду з Десни кілька разів хлором і фільтрами. Однак пити таку воду доктор хімічних наук, академік НАНУ та директор Інституту колоїдної хімії та хімії води Владислав Гончарук не наважується. "Водопровідна вода не є питною, вона дійсно дуже поганої якості - це не викликає жодних сумнівів", - стверджує вчений. Найбільша проблема, за словами академіка, полягає в хімікатах, якими очищають воду.

Втім, довести це документально поки неможливо, бо державна санстанція до сих пір не знає, що значить якісна вода. ДСТУ радянських часів скасували два роки тому, а нових державних нормативів - не прийняли. Це унікальний випадок у світі, обурюється Гончарук. "Тому говорити про відповідність води якимось стандартам взагалі немає сенсу", - переконаний він.

Як санстанція дозволяє пити воду, чистоту якої визначити не може, в службі прокоментувати відмовилися. Послалися на те, що вже святкують День Конституції. Між тим висновками академіка опонує головний інженер Деснянської водопровідної станції Валерій Оленченко. "Я і моя сім'я вживаємо воду з-під крана", - запевняє він.

Головний інженер визнає: через каналізації і нерозчинні миючі засоби вода в Дніпрі і Десні з моменту відкриття очисної станції погіршилася у рази. А обладнання станції за 60 років майже не змінилося. "За великим рахунком, станція потребує технічної реконструкції", - визнає він. Але скільки на це потрібно мільйонів і в якій валюті - навіть уявити не може.

Модернізувати обладнання "Київводоканалу" обіцяють до 2020 року. Як зміниться до тих пір склад води в річках, прогнозувати в лабораторії не беруться. До цього контролювати якість будуть за старою перевіреною технологією і стандартами, яких немає.


Джерело - http://news.ub.ua/41242-ukrayinsku-pitnu-vodu-viznali-naygirshoyu-u-evropi.html


Повернутися до розділу Тематичні новини
Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.