Скважина Насос Вода
(044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6
Опис різновидів систем каналізації - вигрібних ям, септиків,
полів підземної фільтрації, дощових (зливових) систем каналізації
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Каналізація для дачі, котеджу, заміського будинку

Каналізацією часто називають будь-яку систему каналів, що використовується для прокладення мереж або транспортування будь-чого. Так, є телефонна каналізація, кабельна каналізація тощо. Ми далі поговоримо про каналізацію як складову частину системи водопостачання та водовідведення, що призначена для видалення продуктів життєдіяльності людини, господарчих, побутових та дощових стоків.

Зазвичай, на дачній ділянці (ділянці для забудови) немає централізованих інженерних систем та готових комунікацій. Проблема вирішується шляхом індивідуального проектування та будівництва каналізації, її мереж та споруд.

Індивідуальна система каналізації заміського будинку забезпечить належний рівень комфорту для постійного проживання. Вона буде ефективно збирати, очищати та відводити від будинку різні побутові стоки та атмосферні опади.

За призначенням вирізняють кілька різновидів каналізації котеджу: герметичні вигрібні ями, септики та дощові (зливові) системи каналізації. Кожна з них має свою область застосування.

Різновиди систем каналізації зовсім не обмежуються описаними нижче. Безумовно, існують як змішані їх типи, так і більш складні системи. Але тут зупинимося на описі найпростіших та найчастіше вживаних.


Герметичні вигрібні ями

Така система каналізації дачі (будинку) передбачає наявність герметичної вигрібної ями, у яку надходять побутові стоки. Вигрібні ями ізольовані від зовнішнього середовища, і цим гарантовано екологічну безпеку та повну відсутність будь-яких неприємних запахів.

Накопичені побутові стоки з вигрібної ями вивозить на утилізацію асенізаційна машина (мулосос).


Септики та поля підземної фільтрації

Септик – це система локального механічного очищення побутових стоків для встановлення у котеджах (заміських будинках, дачах) за відсутності централізованої системи каналізації.

Працює за принципом збирання стоків у підземному відстійнику, котрий забезпечує механічне очищення. Другою стадією може бути біологічне очищення вод у септику за допомогою спеціального біофільтру. Змонтований біля котеджу (будинку) септик дозволяє провадити збір та якісне очищення побутових стоків та відводити очищені стоки у ґрунт (де вони поглинаються) або у віддалене від будинку місце, де вони виливаються на поверхню.

Поглинання очищених стоків у ґрунт відбувається на полях підземної фільтрації, що являють собою закопані в землю та обсипані щебеневою засипкою перфоровані труби. Залежно від складу ґрунтів та від проектної потужності полів фільтрації (від кількості стоків), довжина перфорованих труб (та площа іх обсипки) складають від десятка до сотні метрів (метрів квадратних). Сумарна довжина труб та площа поля фільтрації мають забезпечити прийом ґрунтом необхідної кількості стоків за найбільш несприятливих умов (напр., насичений дощовою водою та замерзлий ґрунт).


Дощові (зливові) системи каналізації

Дощова (зливова) система каналізації ділянки дозволяє збирати та відводити дощові води, що з’являються внаслідок інтенсивних дощів та розмивають ґрунт, замочують фундамент, викликають підвищену вологість у підземних приміщеннях будинку. Зливова каналізація ділянки складається з воронок, куди надходить вода, відвідних труб та фільтрів. Після механічного очищення у відстійниках вода скидається у дренажні колодязі (дренажні свердловини) або відводиться убік, у віддалене від будівель місце.•  Зливні ями

•  Септики та поля підземної фільтрації

•  Локальні очисні споруди

•  Важливі поради з каналізації


Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За мобільними номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2016. Усi права захищено.
Курсы НБУ на сегодня
Курс обмена валют