Скважина Насос Вода Зливні ями для рідких побутових
стоків. Переваги й недоліки
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Зливні ями

Починаючи розмову про очищення стічних вод, маємо зазначити, що є досить поширений, особливо у дачників, різновид каналізаційних споруд - зливні ями. Вони просто накопичують стоки. Тому вони не є очисними спорудами (у строгому значенні цього слова).

Це - герметичні ємності, вміст яких (рідкі побутові відходи) у міру накопичення вивозять... ну... на зливні пункти (а куди насправді, замовника й не цікавить). Зливні ями – дороге задоволення, але воно є радикальним вирішенням проблеми. Власник ділянки не забруднює свій шматочок землі та ґрунтові води під ним. Він будує резервуар мінімум на 8 кубічних метрів, такий собі здоровенний нічний горщик, домовляється про вивезення його вмісту - і все, лише плати гроші.

Якщо у Вас котедж із 3-5 постійними мешканцями, то викликати машину із асенізаторами та випорожнювати (фе, слово яке!) восьмикубову яму доведеться раз на тиждень; яму меншого об’єму - іще частіше.

Об’єм у 8 кубометрів указано не випадково; мулососні машини нового покоління на шасі КамАЗів мають цистерни із робочим об’ємом від 7 до 10 кубів. Але для власників старих дачних ділянок, спроектованих іще за радянськими мірками, зазначимо, що у поворот під прямим кутом на дорозі завширшки 4 метри КамАЗ із цистерною може й не пройти. Тому слід орієнтуватись на старі ж таки ГАЗончики та ЗіЛки із цистерною на 2,5 - 3 кубометри. Об’єм зливної ями, скажімо, у 5 кубометрів призведе до того, що викачати її за один раз старенька машина не зможе, а нова буде завантажена лише наполовину; заплатити ж доведеться все одно як за повну.Якщо Ви не хочете поставити Ваш побут у залежність від роботи асенізаторів, тоді читайте далі:

•  Септики та поля підземної фільтрації
•  Локальні очисні споруди
•  Важливі поради з каналізації


Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: s-n-v{’ї}skvazhina-nasos-voda.kiev.ua

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.