Скважина Насос Вода
(044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6
Наші контактні телефони
та адреса електронної пошти
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Контакти

Наша адреса:

          08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 4
         

         

Робочі години офісу:
з понеділка по п’ятницю, від 9 до 17 години


Телефонуйте нам:

         

          За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
          і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.


Адреса електронної пошти:     2279222@ukr.net


Перед тим, як Ви зателефонуєте або напишете нам листа, хочемо звернути Вашу увагу ось на що.

Ми працюємо лише по Київщині. Тому із усіма запитаннями щодо гідрогеології інших районів України краще звертатись до спеціалістів на місцях.

Якщо Ви хочете спитати у нас про прогноз глибини свердловини, то дайте нам точні координати місця; назви села чи садівничого масиву тут недостатньо.

На жаль, листи, у яких Ви просите "дати" глибину свердловини, її конструкцію та кошторис "на все", будуть залишатись без відповіді. Геологічний прогноз та кошторис - це робота, і виконувати її для невідомого віртуального контрагента ми не будемо. Якщо Ваші наміри серйозні, то телефонуйте, домовляйтесь про зустріч та приїздіть до нашого офіса. Усю необхідну інформацію ми надамо лише реальній людині та на нашій території.


Будемо вдячні Вам за сформульоване зрозумілою мовою конкретне запитання (пропозицію). Бо коли нам пишуть, наприклад, що "відкриваю кран, а воно форкає, плюється й потім глохне. От не знаю, що робити", - то ми також можемо лише здогадуватись, у чому річ. Не маючи певних фактів, ми не знаємо, що Вам робити. Так само нам важко вгадати, якої реакції від нас чекають на повідомлення, що "у мене вода - не фонтан" - поради? співчуття? чогось іншого?

Як зразок "вищого пілотажу" у постановці запитань із геології наведемо такий приклад.

"Поки не забув, хочу вас розпитати про дещо. Ви живете тут (...) більше двох років, і, звичайно, вам, репортерам, доводилося спускатися вниз, у рудники, роздивлятися їх, — словом, ви гірничу справу вивчили аж у деталях. Так от, я хотів би спитати, як ця руда залягає? Зараз я вам поясню. Якщо мої уявлення вірні, то ця жила (...) затиснута між пластами граніту й так під землею іде, доки не визирне назовні, наче як той край хідника. Уявімо тепер нашу жилу завтовшки, скажімо, у сорок футів чи, може бути, у сімдесят… ні, краще візьмімо усі сто. Ви до неї риєте шурф, вертикальний, а може бути, похилий, той, що його звуть квершлагом, і спускаєтеся углиб на цілих п’ятсот футів — а може бути, вистачить і двохсот? — і йдете за жилою впритул, а вона усе вужчає й вужчає, і ці пласти граніту її ось-ось поглинуть… Хоча, я зовсім не маю на увазі, що вони неодмінно зімкнуться, особливо якщо геологічна обстановка у руднику така, що вони відстоять одне від одного набагато далі ніж звичайно, і наука тут не допоможе… Хоча, з іншого боку, за усіх однакових умов було би дивно, якби воно було не так… І якщо за вихідний пункт мати наше перше припущення та взяти до уваги усі найновіші дані, то, ясна річ, можна зробити висновок як такий, так само й протилежний… Це вже поза всякими сумнівами!.. Ви згодні зі мною?"

Це - "Моє знайомство із Артімесом Вордом" Марка Твена; на жаль чи на щастя, але ми, звичайні люди, таким мистецтвом не володіємо...
Дивіться також:

•  Про нас. Мета діяльності
•  Вакансії
•  Акції
Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.