Скважина Насос Вода
(044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6
Відомості про нашу компанію.
Навіщо створено цей сайт
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції

Отже, ми - компанія, що займається в першу чергу бурінням на воду та будівництвом систем водопостачання. Як із нами сконтактувати, що ми пропонуємо замовникам та які вакансії маємо для спеціалістів - читайте на сторінках цього розділу.


•  Контакти

•  Про нас. Мета діяльності

•  Вакансії

•  Акції


Для кого створено цей сайт

Відповімо зразу - для нас та наших замовників. Ми би хотіли, щоб замовник краще орієнтувався в усьому, що стосується нашої майбутньої співпраці, і щоб сайт допоміг у цьому.

Наш п’ятнадцятирічний досвід показав, що нерідко люди мають вельми розпливчасте уявлення про те, що збираються замовляти у буровій компанії.

Не вірите?

Тоді наведемо деякі пошукові запити, котрі привели сюди відвідувачів; сподіваємося, Ви самі побачите й погодитеся: що більше інформації - то більше обопільної користі.

Багато людей не знає достеменно, які технологічні процеси використовуються для будівництва свердловин ("копаю криницю колодязь скважину", "копать скважину", "капание скважин", "буріння крениць", "выбить скважину в коростышеве", "пробитие скважин в киеве"). При цьому читачі інтуїтивно відчувають, що у Києві свердловину можна ще так-сяк пробити, а от у Коростишеві (на кристалічних породах) доведеться аж вибивати.

Не отримали однозначного розуміння основні, базові питання ("опис що таке вода", "опис води", "як проводити воду і чим краще"). Так зненацька й не відповіси; але знаємо напевне, що проводити воду краще за допомогою труб.

Запити "конструкция свырдловыны", "скважина на воду в разрезаном виде" вказують на те, що певна частина читачів базові знання предмета вже мають. І хочуть їх (знання, тобто) поглибити.

А от запити "сколько стоит сделать скважину", "цена пробурки скважины", "пробыть скважену в киеве в ручную", "устройство скважины с вибрационным насосом", "набор для скважины съёмный" переконують нас у тому, що велика частина читачів готові будувати свердловину вже зараз; ну, зрештою, за півгодини, коли з’ясують останні подробиці. Щодо ціни свердловини та вібронасосів - скористайтесь лінками; відповіді на Ваші запитання в нас уже подано.

Дехто з читатів виявляє цікавість до гідрогеології набагато ширшу, ніж, здавалось би, вимагає його приватний інтерес - "глибина залягання води в Київській області", "глибина залягання питної води в україні", "база данных о подземных водах Украины", "карта залегания водоносных слоев украины", "карта залегания водоносных слоев киевская область", "карта залегания водных слоев киев". Залишається лише сказати, що такі обсяги інформації накопичуються протягом життя кількох поколінь та зусиллями багатьох тисяч людей, тому шукати в мережі "базу даних", та ще й на всю Україну, - справа сумнівна.

Інших турбують чисто інженерні питання ("как проверить выработку скважины", "должно ли быть расстояние вокруг скважины", "ремонт скважин от писка"). До речі, варто побіжно ознайомитись із термінологією бурової справи; те, що читач назвав "виробіткою", більш відоме під назвою дебіт.

Окремим блоком наведемо запити, пов’язані із експлуатацією свердловин та систем водопостачання.
"можно ли сломать пакер". Мабуть, можна. Стара та сумна істина - все, що створене людиною, людина ж може і зламати (зруйнувати, знищити).
"если падает давление в скважине". Дивно; хіба що на експлуатаційну трубу хтось встановив манометр... А от чому "падає"? Мабуть, іде відкачування води... Або автор запиту мав на думці щось інше... Так чи інак, але за запитання дякуємо, як зазвичай чемно відказують гості різних телепередач.
"можно ли на неглубокую сквжину ставить сильный насос" - потужність (продуктивність) насоса залежить не від глибини свердловини, а від гідродинамічних характеристик, визначених під час прокачування свердловини.
"как предотвратить обвал грунта в скважине". "Вопрос, конечно, интересный"... Скоріш за все, варто встромити туди трубу - хай тримає. Не забудьте нагадати про це буровикам перед початком роботи.
"різновиди змішаної системи" - ну, це вже, мабуть, взагалі не до нас...

Про бажання користувачів з’ясувати різні аспекти технічного обслуговування водяних агрегатів та систем свідчить запит "засорилась фильтр-сеточка в кране".

Запит "наружное оформление ручной скважины" вказує на те, що свердловина може бути, на противагу "ручній", ще й "моторизованою"; але насправді класифікація свердловин на воду трохи інакша. У нас на сайті наведено їх типи та назви в залежності від експлуатаційних характеристик.

"на какой глубине класть трубу холодной воды от промерзания украины"... Бог з Вами, Україна не промерзає; лише її земля, та й то взимку.

Наступний блок пошукових запитів деяким чином стосується очищення води та її норм - "деструктивні методи очистки води", "аерація заліза", "норми споживання води на одного хворого", "грибок в водопроводной воде"...

Після з’ясування усіх технічних та фінансових подробиць багато читачів переходять до естетики та благоустрою; про це свідчать запити "чем облицевать приямок для скважины", "як оздобити присадибну ділянку", "як зробити штучний водойм", "монтаж купательного пруда".

Погляд допитливих читачів сягає проблемних питань охорони природи ("фильтры для канализационных стоков"), ба, навіть глибин історії ("приказ о водопроводной воде"). Так і кортить слово "приказъ" написати із твердим знаком...


Отже, ми ставили перед собою мету подати на цьому сайті те, що Замовник повинен знати про буріння, водопостачання та інші пов’язані з ними речі.
Читайте, дізнавайтеся; сподіваємось, це допоможе Вам замовити, а нам - зробити для Вас свердловину та всю систему водопостачання.




Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За мобільними номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2016. Усi права захищено.
Курсы НБУ на сегодня
Курс обмена валют