Скважина Насос Вода
(044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6
Наші переваги - власна техніка, кваліфікований персонал,
надійне обладнання, гарантія на усі роботи, добра репутація
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини

Про нас. Мета діяльності

Наша компанія займається головним чином бурінням свердловин на воду в околицях Києва (переважно - у південному та західному напрямку від столиці), а також пропонує виконання супутніх робіт - підбір та монтаж водяних насосів, проектування та монтаж систем індивідуального водопостачання та очищення води. Продаж насосів та (або) інших комплектуючих поза названими роботами ми не провадимо.

Ми робимо цю роботу для вас уже давно – хто 10, а хто й 15 років; кілька років тому нас об’єднала одна компанія.

Шукаючи відповіді на запитання, що стосуються буріння свердловин та монтажу систем водопостачання, Ви зайшли на сайт «Скважина. Насос. Вода» - і правильно зробили. Не будемо стверджувати, що ми – визнаний лідер і т. ін. - Ви зможете скласти свою власну думку завдяки особистим враженням від спілкування з нами.

Ми – одна із перших приватних компаній, що надає послуги буріння свердловин у Києві та області. Із розвалом «совка» у 90-х занепад та хаос охопили й бурову справу, і багато великих підприємств, рухаючись «старим курсом» за інерцією, лише продовжили час своєї агонії – адже обставини вимагали гнучкості та пристосування до потреб ринку. Ми розпочали із невеликого штату та кількох одиниць техніки. Із з’явою нових учасників ринку конкуренція посилилась, але вона ж і зміцнила найбільш успішні компанії.

Завдяки поступовому нарощенню потужностей, збільшенню штату та опануванню нових технологій ми можемо запропонувати нашим клієнтам якісно новий сервіс. Сьогодні до нашої сфери діяльності включено увесь спектр послуг із обладнання систем водопостачання у заміських будинках. Разом із тим буріння є для нас основним напрямком – у цьому нам немає рівних, але, якщо замовник хоче цього, ми зможемо здійснити й інші роботи.

Нашою метою на протязі усього часу роботи було надання якісних послуг із буріння свердловин, монтажу сучасного насосного обладнання та будівництва систем автономного водопостачання; вона, ця мета, залишається незмінною й сьогодні. У її досягненні ми маємо незаперечні успіхи; більш відповідального та професійного партнера на ринку цих послуг Ви не знайдете.

Рівень нашого сервісу сьогодні є поза конкуренцією на київському ринку; станьте нашим замовником, і Ви самі переконаєтесь у цьому.

Ви самі вирішуєте, кому можна доручити буріння свердловини на воду або монтаж обладнання. І щоб Вам було зручніше зорієнтуватися у цій непростій сфері діяльності, ми пропонуємо об’єктивний матеріал про те, як вибрати компанію. Принагідно зазначимо й кілька своїх переваг.


Наша головна перевага – власна техніка

Уся техніка, що ми використовуємо для буріння свердловин та проведення всіх супутніх робіт, є нашою власністю. Ми не орендуємо дорогі машини та не використовуємо чужий парк техніки.


Кваліфікований персонал

Штат нашої компанії складають справжні професіонали у справі буріння, очищення води та монтажу трубопроводів. Ми високо цінуємо свою команду. Бригади буровиків, інженери, офісні співробітники та менеджери – усі вони щодня працюють заради того, щоб Ви були задоволені якістю обслуговування та рівнем сервісу.


Зв’язок із замовником

Усім знайомі короткі гудки у слухавці; всі знають, яке враження справляє відсутність на місці (причому саме зараз) якраз того співробітника, що Вам потрібен. Але це – не про нас. На кожен Ваш виклик протягом робочого часу Ви отримаєте кваліфіковану відповідь чи підказку щодо вирішення Вашої проблеми. Спробуйте зателефонувати, і Ви переконаєтеся самі, що автовідповідачів («Дякуємо, що зателефонували. Ваш дзвінок дуже важливий для нас!») ми не тримаємо.


Гарантія на усі роботи

Кожний клієнт, що звернеться до нас, отримує гарантії на всі види виконаних нами робіт. Ми вже давно вирішили надавати системні гарантії та можливість замовлення сервісного та післягарантійного обслуговування обладнання і систем, що змонтовані нашими спеціалістами.


Надійне обладнання

Ми підтримуємо партнерські зв’язки із виробниками пластмасових труб, що використовуються для будівництва свердловин та систем водопостачання. Пропонуємо нашим клієнтам насосне обладнання від визнаних світових лідерів - Grundfos (Німеччина); Saer, Pedrollo, Calpeda, Lowara (Італія). Залежно від потреб, запропонуємо Вам насос із необхідною висотою подачі води (тиском) та продуктивністю (потужністю). Підберемо такий насос, який не буде піддаватись корозії саме у воді даного хімічного складу. Замовники можуть бути певні, що встановлене нами обладнання змонтовано якісно та відповідає усім стандартам, нормативам та вимогам.


Бездоганна репутація

За роки роботи ми вже маємо добру репутацію, і все одно намагаємося всіляко поліпшувати якість робіт та сервісу. Наші клієнти цінують професіональний підхід та виключну відповідальність спеціалістів нашої компанії - про це свідчать їхні відгуки. Нашими замовниками та друзями є десятки домовласників, дачників, підприємців.


Буріння – занадто серйозна та відповідальна справа, щоб віддати її аматорам. Так що довіртеся професіоналам, і тоді Ви не помилитеся. Ми чекаємо на Вас!


Ознайомтеся із послугами, що їх надає наша компанія:
•  буріння свердловин на воду,
•  монтаж насосного обладнання та усієї системи водопостачання,
•  підбір та монтаж фільтрів хімічного очищення води,
•  сервіс систем водопостачання.
Дивіться також:

•  Контакти
•  Вакансії
•  Акції


Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.