Скважина Насос Вода Знезараження (очищення води від мікроорганізмів).
Переваги ультрафіолетового опромінення
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Знезараження

Із мікроорганізмів у воді найбільше розповсюджені бактерії з групи кишкових паличок та ентеровіруси, що вражають шлунково-кишковий тракт, а також вірус гепатиту А. Вони розносяться стічними водами, потрапляють у воду із каналізацій, але найбільшою мірою - із полів, що удобрюються гноєм. Дощі та паводки змивають гній у водойми, де мікрофлора починає бурхливо розмножуватися.

Знезараження води призначене для приведення в норму мікробіологічних показників води та провадиться методами хлорування, ультрафіолетового опромінення, озонування, впливу ультразвуку та ін.

Точка зору, що підземні води не мають мікробних забруднень внаслідок фільтрації води через ґрунти, правильна лише частково. Насправді підземні води не містять лише крупних мікроорганізмів, а віруси можуть безперешкодно мігрувати разом із підземними водами. Тому радимо використовувати знезараження води хоча б як бар’єр від можливих сезонних чи аварійних забруднень

Хлорування – уже вчорашній день. Хоча цей процес недорогий та ефективний, він вимагає постійної участі людини та контролю, тому використовувати його в умовах приватного будинку недоцільно.

Ультрафіолетове опромінення є найбільш перспективним методом знезараження води, воно не призводить до утворення шкідливих побічних продуктів. Необхідні дози опромінення вибираються на основі потрібного зниження концентрації патогенних та індикаторних мікроорганізмів. УФ-обладнання легко суміщається із типовими технологічними схемами, не потребує проведення значних будівельних робіт, його використання є економічно доцільним.Установка комплексного очищення води із ультрафіолетовою лампою для знезараження (на фото - справа). Продуктивність - до 1,5 м куб. за годину.


Нижче наведено порівняльну таблицю характеристик дезінфектантів води, що використовуються у промислових масштабах (за матеріалами http://www.wef.front.ru/about_desinfection_drinking_water.htm).Як бачимо із таблиці, єдиним дезінфектантом, що не несе загроз для здоров’я людини внаслідок технологічних аварій або некваліфікованої роботи персоналу, є ультрафіолетове опромінення. Цим (а також і можливістю повної автоматизації процесу) і визначається вибір ультрафіолету для використання в індивідуальних системах водопідготовки.
Дивіться також:

•  Стандарти якості води
•  ДСанПіН 2.2.4-171-10
•  Хімічний аналіз води
•  Знезалізнення
•  Пом'якшення
•  Зворотний осмос
•  Поради з водоочищення


Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.