Скважина Насос Вода Зворотній осмос - очищення води від
високомолекулярних сполук та мінеральних солей
Русская версия
Контакти. Про нас. Вакансії. Акції
Свердловини
Водопостачання, його схеми
Якість води. Очищення води
Обстеження та ремонт свердловин і систем водопостачання з загубленою історією
Штучні водойми. Штучний полив
Каналізація
Сервіс
Тематичні новини
Зворотний осмос

Очищення води методом зворотного осмосу - це фільтрування води через напівпроникну мембрану, яка пропускає відносно невеликі молекули води, але затримує більші за розмірами гідратовані іони розчинених у ній солей. Забезпечує високоефективне видалення з води великої частини розчинних солей. Для перебігу процесу необхідно створити надлишковий тиск (тиск, вищий за осмотичний) для примусового фільтрування води крізь мембрану.

Величина осмотичного тиску прямо пропорційна до концентрації розчинених речовин та абсолютної температури (температури за шкалою Кельвіна). Так, наприклад, для морської води із вмістом солей 35 г/л осмотичний тиск становить близько 25 ат. Для прісної води, що містить солей 0,5 – 1,0 г/л, осмотичний тиск дорівнює 2 - 3 ат.

Мембрани є робочою частиною мембранних елементів (модулів). Модулі являють собою труби, виготовлені з пористої речовини, внутрішню поверхню котрих покрито напівпроникною мембраною з ацетату целюлози.

У результаті проходження вихідної води по такій трубі утворюються два потоки: один, що пройшов крізь мембрану (крізь стінку труби), - перміат (очищена вода), що подається споживачу, та інший потік, що пройшов уздовж мембрани (по трубі), – концентрат (вода із підвищеною концентрацією вихідних солей); він скидається до каналізації. Процент виходу перміату при знесоленні морської води складає біля 30%, а при опрісненні слабо солоних вод – до 80%.

Ступінь очищення води від деяких сполук за методом зворотного осмосу може сягати 99,6%. Така ефективність установок дозволяє провадити водоочищення майже для усіх сфер життя та господарської діяльності.

Зворотно-осмотичні установки очищення води бувають різні як за призначенням, так і за потужністю.

Побутові системи зворотного осмосу – найбільш надійний метод доочищення питної води. Система може містити від 4 до 8 ступенів очищення води, має постійний запас очищеної води (гідроакумулятор) та не потребує для своєї роботи електричної енергії.

Установки зворотного осмосу вилучають з води: цинк, фтор, важкі метали, аміак, нітрати, хлорорганічні сполуки, алюміній, мідь, сульфати, хлориди, гідрокарбонати, кальцій та магній, натрій, калій, токсичні органічні домішки, одноклітинні мікроорганізми, бактерії та віруси.

Базова модель установки зворотного осмосу містить:
  – модуль попередньої фільтрації - 3 ступеня очищення (механічна фільтрація на розмір частинок від 20 мкм, вугільний картридж та тонка фільтрація - 5 мкм);
  – мембрану;
  – поствугільний картридж.

Щоб після зворотного осмосу очищена вода не була близька до дистиляту, необхідно застосовувати мінералізатор, який буде додавати в очищену воду мінімальну кількість необхідних солей.

Сучасні технології дозволяють комплектувати установки додатковими ступенями очищення. Це:
  – мінералізатор для отримання збалансованого складу води за необхідними мінералами;
  – УФ-лампа для знезараження води;
  – біокерамічний картридж для отримання структурованої води, що вживається для покращення кровообігу та метаболізму;
  – картридж, що імітує інфрачервоне випромінювання; оброблена в ньому вода активує молекули води в організмі людини, очищує кров, поліпшує функціонування нервової системи.

Для очищення води міського водогону (наприклад, у Києві) для надійної роботи установка зворотного осмосу потребує, щоб тиск у мережі був не меншим від 2,5 ат. Якщо ця умова не виконується, необхідно встановити помпу (насос) для підвищення тиску.
Дивіться також:

•  Стандарти якості води
•  ДСанПіН 2.2.4-171-10
•  Хімічний аналіз води
•  Знезалізнення
•  Пом'якшення
•  Знезараження
•  Поради з водоочищення


Ми працюємо лише по Київській області.

Телефонуйте нам: (044) 22-79-222, (096) 76-76-76-6, (068) 76-76-76-6.
За цими номерами можна телефонувати 24 х 7 (цілодобово й без вихідних),
і ми самі зв’яжемось із Вами протягом наступного робочого дня.

Адреса електронної пошти: 2279222@ukr.net

Скважина Насос Вода © 2010 - 2015. Усi права захищено.